3-oji tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda

ADVENTUR 2015
Data: 2015 m. sausio 23-25 dienos

 Ateik pasiruošęs! Tokį šūkį pasirinko tarptautinės turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodos ADVENTUR organizatoriai. Turizmo sektoriaus metų renginiu vadinama paroda vyks 2015-ųjų sausio 23-25 dienomisLITEXPO parodų ir kongresų centre.

 Parodos ADVENTUR 2015 akcentas – PLANUOK KELIONES ATSAKINGAI

 

ADVENTUR - vienintelė tarptautinė turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio paroda Lietuvoje, orientuota į turizmo paslaugų ir aktyvios gyvensenos skatinimą. Tai trijų dienų nuotaikingas mini turas po dar nepažintus Lietuvos kampelius, tolimas ir užburiančias pasaulio šalis, viliojantį ir magišką kelionių pasaulį. Vienoje vietoje bus galima susipažinti su Lietuvos ir užsienio turizmo ir poilsio galimybėmis, paragauti įvairių pasaulio šalių virtuvės patiekalų, patirti emociją "Noriu keliauti čia ir dabar!".

 Tik ADVENTUR parodoje kiekvienas gali patirti, kad kelionė – tai ne tik tolima šalis pasaulio pakraštyje, kelionė – tai žalias, pilnas kvepiančių gėlių močiutės kaimas, kupinas adrenalino žygis srauniausia Lietuvos upe, draugų šurmulys ir degantis laužas, krintančios vasaros žvaigždės muzikos fiestoje, svaiginantis paukščių čiulbėjimas ankstyvų rytą kaimo sodyboje, sniegynuose paskendęs neįveikiamas kalnas.

Parodos lankytojų apklausos rodo, kad ADVENTUR lankosi smalsūs, naujovių ir informacijos ieškantys žmonės, norintys sudėlioti asmeninį savo atostogų ar kelionių scenarijų, planuojantys ne tik tolimas keliones, bet ir netikėtas, originalias savaitgalių išvykas.

 2014-aisiais ADVENTUR pabuvojo daugiau kaip 16 tūkstančių žmonių.

„Lietuviai – keliaujanti tauta“, – neabejoja parodos organizatoriai ir sako, kad lankytojai parodoje ne tik įvertina rinkos naujienas, bet ir ieško patrauklių kelionių pasiūlymų, idėjų, kaip keliauti kitaip. Čia vyksta daug įdomių renginių, susitikimų su garsiais keliautojais, žinomais žmonėmis.

 

ORGANIZATORIAI:
Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO;
Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos;
Lietuvos turizmo asociacija;
Lietuvos Respubliko turizmo rūmai