Senovės romėnai sakydavo "Nomen est omen" (vardas yra ženklas), tai reiškia, kad vien pavadinimas kalba už save. Igalo kurortas - puikus tokio posakio pavyzdys - jo vardas iškart praneša apie ilgą paplūdimį su gydomosiomis savybėmis.

Igalo - kurortas Orjeno kalno papėdėje

Igalo kurortu pavertė švelnus Viduržemio jūros klimatas, su daugiau nei 200 saulėtų dienų per metus, žydinti augalija, gydomieji mineraliniai vandenys ir ypatingas purvas. Miesto pakrantės yra smėlėtos, krantai lėkšti dėl to čia vandens temperatūra šiltesnė nei bet kur kitur šiame regione. Dėl švelnaus  klimato, tai yra ir žiemos kurortas. 

Igalo, istoriškai buvo savarankiškas miestas, bet einant laikui, plečiantis miestų pakrančių teritorijoms, ribos tarp Igalo ir Herceg Novi išnyko, ir sujungė juos ilgiausia promenada įlankoje  - gatve, kuri išsitęsusi nuo Igalo sveikatos centro iki pagrindinės Herceg Novi aikštės.

Tačiau, įdomiausia, kad miestelį žymiu kurortu pavertė... meilė, apie kurią ir sužinosite čia atvykę. O, gal ne tik sužinosime, bet ir patys pamilsime miestą, kuriame atsigauna ne tik kūnas, bet ir siela.

Igalo - kurortas prie Kotoro įlankos

www.politravel.lt