Tai jauniausias Slovakijos parkas, kuris įsikūręs centrinėje Slovakijos dalyje. Jis garsus savo nesibaigiančiais miškais ir slėniais, kur yra daugybė pramogų visokio tipo turistams. 

   

Geriausiai kopimą į kalnus pradėti nuo Blatnicos arba Ružomberoko miestelių. Blatnica yra kaimelis, iš kurio keliaujant galima apžiūrėti Didžiosios Fatros slėnius, Križnos ir Kralova Studna kalnus pagrindiniame masyve. Iš Ružomberoko galima nusigauti iki Malinne kalno, kur yra vienas populiariausių slidinėjimo kurortų ir užsukti į Vlkolinec miestelį, garsėjantį tradicine architektūra.

 

Iš modernesnių turistinių objektų čia galima aplankyti spa ir vandens parką Turčianske Teplice. Jis įkurtas miestelio centre, pamalonins ir tuos, kurie nori aktyvių vandens pramogų ir tuos, kurie nori atsipalaiduoti, čia yra vandens srovės, kurių temperatūra siekia 40 laipsnių.

     

Be to, šiose vietose yra ir rekordinis objektas - tai Čermosniansko tunelis, kuris yra ilgiausias tunelis Slovakijoje. Tai vienų bėgių tunelis, kuriuo važiuojama maršrutu Vrutky- Zvolen.

 

Be slidinėjimo kurortų, kopimo ir vandens pramogų, čia įdomu aplankyti ir Mažarnos urvą. Šis urvas lengvai prieinamas turistams. Neišsigąskite, jeigu ten pamatysite šikšnosparnių.