Bardejovas traukia turistus dėl to, kad yra laikomas labiausiai gotikiniu Slovakijos miestu. Miestas pradėjo kurtis XIIIa, bet jo "auksiniai laikai" buvo XVa, iš kurio išlikę statiniai šiandien puošia miesto centrą. Čia stovi gotikinė šv. Egidijaus bažnyčia, kurioje yra gausybė XV-XVIa medinių altorių ir Europos medžio drožybos šedevras - "Gailestingojo kūnas", pagaminta legendinio meistro Pavolo Levočiečio.

   

Kadangi Bardejovas jau nuo XIVa gavo miesto teises, aišku, kad centre turi būti ir senoji rotušė. Ji pastatyta XVIa, todėl turi ne tik Gotikos, bet ir Renesanso bruožų, o ant jos stovi miestą serginčio riterio skulptūra. 

     

Rotušės aikštę puošia daug turtingų pirklių ir aristokratų šeimų namų, kurie išlaikę senuosius bruožus ir freskas ne tik išorėje, bet ir viduje. Viename miestiečio name yra įsikūręs muziejus, kuriame saugoma vertinga XVI-XIXa ikonų kolekcija.

    

Miestą supa, nuo XIVa statyta o vėliau daug kartų ir stiprinta gynybinė siena su išlikusiais 11 bastionų ir dvejais vartais. Bardejovas kaip ypatingai užbaigtas ir gerai išsaugotas viduramžių miestas su gynybiniais įrenginiais, 2000 m įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą.