Didžiausiame Žiemgalos regiono mieste gausybė architektūrinių vertybių. Didžiausias barokinio stiliaus rūmų kompleksas Baltijos šalyse. Tai dar vieni, garsaus italų menininko F.B.Rastreli projektuoti rūmai. Įvaizdį stiprina tai, kad rūmų kompleksas ir parkas įkurtas gražioje Lielupės saloje. 

Kad jos dydį suvokti, pakanka išgirsti faktą, kad joje yra 669 patalpos. Istorija prasideda nuo Mytovės pilies, kuri ir pradeda aštuonis amžius gyvuojančio miesto istoriją. Jos metu čia buvo vėliau pastatyti rūmai, kuriuose gyveno hercogai. O dabar pagrindiniai pilies "gyventojai" yra Žemės ūkio universiteto studentai ir turistai.

     

Miestas dar išsiskiria savo pirmąją iš naujo pastatyta liuteronų bažnyčia Europoje. Deja, iš Šventosios trejybės bažnyčios teliko tik varpinė, bet tai nesumažina jos svarbos ir lankomumo. Varpinė po rekonstrukcijos įtraukia turistus į praeities ir dabarties verpetus vienu metu. Kol lankytojai keliauja devynių aukštų bokštu, juos pasitinka istorinės ekspozicijos su istoriniais elementais. Galiausiai, užlipus į viršų laukia miesto panorama iš visų pusių. Ypatingą nuotaiką sukuria didžiojo laikrodžio melodijos.

   

Pasigėrėję miestelio objektais ir parkais, akimirkai stabtelsime Kavos–arbatos namuose, pro kurių langus galėsime pasigėrėti Lielupės salos vaizdais prie kavos-arbatos puodelio su desertu.